Wojownicze zółwie ninja: zwiastun nowego serialu animowanego (spin-off filmu Zmutowany chaos)

Wojownicze zółwie ninja: zwiastun nowego serialu animowanego (spin-off filmu Zmutowany chaos)
Autor Norbert Kamiński
Norbert Kamiński09.02.2024 | 4 min.

Wojownicze żółwie ninja powracają w nowym serialu animowanym, który jest spin-offem filmu Zmutowany chaos. Serial animowany zadebiutuje latem 2024 roku i będzie miał zupełnie inną animację 2D niż film kinowy. W serialu powrócą dobrze znani bohaterowie, czyli żółwie ninja Donatello, Michelangelo, Leonardo i Rafael. Czeka na nich wiele nowych przygód i zagrożeń. Serial jest tworzony specjalnie dla platformy Paramount+.

Zapowiedź nowego serialu animowanego o żółwiach ninja

Wcześniej w tym roku pojawiła się informacja, że w 2024 roku zadebiutuje serial animowany będący spin-offem filmu Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos. Serial nosi tytuł Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles i powstaje specjalnie dla amerykańskiej platformy streamingowej Paramount+, która od razu zamówiła aż dwa sezony.

Data premiery nie została jeszcze podana, ale mówi się, że serial ma trafić do biblioteki Paramount+ latem 2024 roku. Będzie to zatem miłe urozmaicenie dla fanów wojowniczych żółwi ninja w oczekiwaniu na kinową kontynuację losów tych niezwykłych bohaterów.

Styl animacji

Serial animowany Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles będzie utrzymany w zupełnie innym stylu animacji niż film kinowy. Tym razem twórcy zdecydowali się na animację 2D zamiast animacji komputerowej.

Zmiana stylu animacji na pewno doda serialowi swoistego uroku i pozwoli śledzić przygody żółwi ninja w nieco bardziej bajkowej odsłonie. Nie zmienia to jednak faktu, że serial jest osadzony w tym samym świecie, co Zmutowany chaos.

Data premiery spin-offu filmu Zmutowany chaos

Jak wspomniano, serial animowany Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles ma trafić do biblioteki Paramount+ latem 2024 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Platforma streamingowa zamówiła od razu dwa sezony serialu, więc można się spodziewać, że przygody wojowniczych żółwi ninja w wersji animowanej potrwają co najmniej dwa lata.

Biorąc pod uwagę, że twórcy planują kinowy sequel Zmutowanego chaosu, dwa sezony serialu na pewno umilą fanom oczekiwanie na kontynuację losów ekranowych bohaterów.

Fabuła

Zapowiedź serialu wyjawia, że w życiu żółwi ninja pojawią się nowe zagrożenia i starzy sojusznicy. Szczegóły fabuły nie są jednak na razie podawane do publicznej wiadomości.

Można jednak spodziewać się wielu ekscytujących przygód, pojedynków i zwrotów akcji. Spin-off osadzony jest, jak wspomniano, w tym samym świecie co film kinowy, więc styl opowiadanej historii powinien pozostać spójny.

Czytaj więcej: Inhumans dostaną drugą szansę? Co wiadomo o tajemniczej produkcji Marvel?

Informacje o bohaterach serialu animowanego

W serialu animowanym Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles powrócą dobrze znani bohaterowie.

  • Leonardo
  • Rafael
  • Donatello
  • Michelangelo

Głosów udzielą im ci sami aktorzy, co w filmie kinowym, czyli odpowiednio Nicolas Cantu, Brady Noon, Josh Brener oraz Brandon Mychal Smith.

Micah Abbey, Shamon Brown Jr., także powracają jako aktorzy dubbingowi z filmu Zmutowany chaos. Seth Rogen i Evan Goldberg również pracują przy serialu animowanym jako producenci wykonawczy.

Producenci serialu to twórcy filmu Zmutowany chaos

Wojownicze zółwie ninja: zwiastun nowego serialu animowanego (spin-off filmu Zmutowany chaos)

Producentami wykonawczymi serialu animowanego są ci sami twórcy co za film kinowy Zmutowany chaos, czyli Seth Rogen i Evan Goldberg.

Można więc oczekiwać, że serial animowany pozostanie wierny stylowi i duchowi filmu, przedstawiając przygody wojowniczych żółwi ninja z nieco bardziej bajkowej perspektywy.

Oznacza to także, że twórcy serialu pozostaną wierni oryginalnej wizji i światu stworzonemu w kinowej produkcji. Pod tym względem fani mogą więc czuć się bezpiecznie.

Podsumowanie

W 2024 roku zadebiutuje nowy serial animowany o wojowniczych żółwiach ninja, będący spin-offem filmu Zmutowany chaos. Serial zatytułowany Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles powstaje dla platformy Paramount+ i będzie utrzymany w konwencji animacji 2D. W serialu powrócą dobrze znani bohaterowie z filmu, a za produkcję odpowiadają ci sami twórcy.

Wojownicze żółwie ninja znowu będą mogły bawić i ekscytować fanów, tym razem w serialu animowanym osadzonym w świecie filmu Zmutowany chaos. Przed bohaterami nowe przygody i wyzwania. Serial ma trafić do biblioteki Paramount+ latem 2024 roku.

Najczęstsze pytania

Serial animowany Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles ma trafić do biblioteki platformy Paramount+ latem 2024 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak jeszcze znana.

Serial jest spin-offem filmu kinowego i osadzony jest w tym samym świecie. Szczegóły fabuły nie są jednak na razie znane. Wiadomo tylko, że w życiu żółwi ninja pojawią się nowi sojusznicy i wrogowie.

Producentami wykonawczymi serialu animowanego są Seth Rogen i Evan Goldberg, czyli twórcy odpowiedzialni także za film kinowy Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos.

Aktorzy, którzy podkładali głosy bohaterom w filmie kinowym, powrócą w serialu animowanym. Będą dubbingować Leonardo, Rafaela, Donatello i Michelangelo.

Twórcy zdecydowali się na animację 2D, aby serial miał bardziej bajkowy i przyjazny charakter. Ma to jednak wymiar czysto wizualny, fabularnie serial osadzony jest w tym samym mrocznym świecie co film.

5 Podobnych Artykułów

  1. 10 kontrowersyjnych filmów, które wywołały burzę w świecie kinematografii
  2. Angela bassett w negocjacjach z lucasfilm o nowej roli w Gwiezdne Wojny
  3. McGregor Forever - ciekawy nowy serial dokumentalny z 2023 roku. Recenzja
  4. Zabić Ból - recenzja nowego serialu sensacyjnego z 2023 roku
  5. Sekretny czat gwiazd kina akcji. Kevin Hart wygadał się!
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Norbert Kamiński
Norbert Kamiński

Witajcie na moim kinematycznym podróżowaniu przez ekrany! Jestem zapalonym filmofilem, oddającym się fascynacji magią montażu i narracji. Na moim blogu dzielę się nietuzinkowymi analizami, zagłębiając się w kontekst historyczny i estetyczny produkcji. Razem odkrywamy zakamarki kultowych dzieł i nowości, analizując technikę i przekaz. Czekajcie na filmowy szał, bo na ekranie każdy kadr skrywa świat emocji!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły