Creature Commandos w DCU przed Supermanem: Legacy: aperitif przed głównym wydarzeniem

Creature Commandos w DCU przed Supermanem: Legacy: aperitif przed głównym wydarzeniem
Autor Weronika Zielińska
Weronika Zielińska30.01.2024 | 4 min.

Creature Commandos to nowy serial animowany DC Universe, który zadebiutuje przed filmem aktorskim Superman: Legacy. James Gunn wyjaśnił, że animacja jest już gotowa do emisji i będzie "aperitifem" przed główną ucztą, czyli wspomnianym filmem o Supermanie. W artykule przedstawiamy obsadę i fabułę Creature Commandos, datę premiery oraz inne postacie, które pojawią się w odświeżonym kinowym uniwersum DC.

Dlaczego Creature Commandos przed Supermanem

James Gunn, odpowiedzialny za odświeżone kinowe uniwersum DC, wyjaśnił na platformie Threads, dlaczego serial animowany Creature Commandos zadebiutuje przed filmem Superman: Legacy z Henrym Cavillem w roli głównej. Okazuje się, że animacja jest już gotowa do emisji. Twórcy uznali, że będzie idealnym "aperitifem" i zachętą dla widzów przed premierą wyczekiwanego filmu o Supermanie.

Serial animowany Creature Commandos opowie o grupie zmutowanych żołnierzy. W komiksach byli to ochotnicy, którzy zostali poddani niebezpiecznym eksperymentom, przez co zmienili się w potwory. Teraz zobaczymy adaptację ich historii na małym ekranie.

Gwiazdy serialu animowanego DC Universe

W obsadzie głosowej Creature Commandos znaleźli się znani aktorzy. Maria Bakalova użyczy głosu Ilana Rostovic, Indira Varma wcieli się w postać Bride, a Zoe Chao podszyje się pod Ninę Mazursky. W rolach komiksowych złoczyńców usłyszymy między innymi Alana Tudyka jako Doktora Phosphorusa i Davida Harbour jako Erica Frankensteina.

Data premiery i platforma

Serial animowany Creature Commandos trafi na platformę streamingową HBO Max pod koniec 2024 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Na pewno jednak zadebiutuje przed filmem Superman: Legacy, który wejdzie na ekrany kin w 2025 roku.

James Gunn nazwał animację Creature Commandos "aperitifem" przed główną ucztą, jaką będzie dla fanów DC produkcja o Supermanie. Zapowiada się zatem, że będzie to idealny serial na rozgrzewkę i wprowadzenie widzów do nowego uniwersum komiksowych bohaterów.

Na platformę HBO Max najprawdopodobniej trafi także większość nadchodzących produkcji filmowych i serialowych z uniwersum DC. Oprócz Superman: Legacy spodziewamy się między innymi kolejnego filmu o Legionie Samobójców, a także nowych odsłon przygód Batmana i Wonder Woman.

Czytaj więcej: Jodie foster o współpracy z gwiazdami pokolenia z: są bardzo denerwujący i robią błędy w e-mailach

Znane postacie DC w nowych odsłonach

Kreatywni twórcy Gunn i Safran zapowiedzieli szereg filmów i seriali osadzonych w komiksowym świecie DC. Oprócz zupełnie nowych bohaterów, zobaczymy także nowe wersje dobrze znanych postaci.

  • Weasel, w którego ponownie wcieli się Sean Gunn, tym razem użyczając głosu do serialu animowanego.
  • Rick Flag Sr. w wykonaniu Franka Grillo.
  • John Economos granego przez Steve'a Agee.

Wszyscy wymienieni aktorzy grali swoje role w filmie Legion Samobójców: The Suicide Squad. Sean Gunn od lat wciela się w postać Weasela w Marvel Cinematic Universe. Tym razem jego brat zaangażował go do projektu DC Universe.

Inni bohaterowie z uniwersum DC Comics

Poza wymienionymi wyżej aktorami i bohaterami, James Gunn i Peter Safran mają w planach wiele innych interesujących postaci z bogatego komiksowego uniwersum DC.

Batman Robin
Superman Lex Luthor
Wonder Woman Flash

Lista jest oczywiście o wiele dłuższa. Których bohaterów i złoczyńców DC Comics wy się spodziewacie i których chcielibyście zobaczyć w nowych produkcjach od twórców Strażników Galaktyki i Legionu Samobójców?

Podsumowanie

Creature Commandos w DCU przed Supermanem: Legacy: aperitif przed głównym wydarzeniem

W artykule omówiliśmy kulisy debiutu serialu animowanego Creature Commandos przed filmem Superman: Legacy. James Gunn wyjaśnił, że animacja jest już gotowa i będzie idealną przystawką dla widzów przed seansem z udziałem Człowieka ze Stali.

Przedstawiliśmy fabułę i obsadę Creature Commandos - serialu opowiadającego o grupie zmutowanych żołnierzy-ochotników. Premiera produkcji zaplanowana jest na platformę HBO Max pod koniec 2024 roku.

Omówiliśmy także inne zapowiedziane tytuły osadzone w uniwersum DC Comics. Wymieniliśmy bestsellerowych bohaterów komiksów, których być może zobaczymy w nowych odsłonach na dużym i małym ekranie.

Mamy nadzieję, że artykuł przybliżył Państwu plany twórców odnośnie odświeżonego kinowego uniwersum komiksowych postaci wydawnictwa DC. Trzymamy kciuki za powodzenie tych ambitnych projektów.

5 Podobnych Artykułów

  1. 10 kontrowersyjnych filmów, które wywołały burzę w świecie kinematografii
  2. Angela bassett w negocjacjach z lucasfilm o nowej roli w Gwiezdne Wojny
  3. McGregor Forever - ciekawy nowy serial dokumentalny z 2023 roku. Recenzja
  4. Zabić Ból - recenzja nowego serialu sensacyjnego z 2023 roku
  5. Sekretny czat gwiazd kina akcji. Kevin Hart wygadał się!
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Weronika Zielińska
Weronika Zielińska

Kino to moja wielka miłość, tutaj znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy fabuł oraz moje osobiste spostrzeżenia na temat filmowej i telewizyjnej rozrywki. Dzielę się z Wami moimi emocjami i refleksjami na temat różnorodnych tytułów, od blockbusterów po niezależne produkcje. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły