Nowy film Batman - Jeffrey Wright nie ma dobrych wieści na temat scenariusza

Nowy film Batman - Jeffrey Wright nie ma dobrych wieści na temat scenariusza
Autor Weronika Zielińska
Weronika Zielińska21.01.2024 | 10 min.

Nowy film Batman - Jeffrey Wright nie ma dobrych wieści na temat scenariusza. Aktor grający porucznika Jamesa Gordona w najnowszym filmie o Mrocznym Rycerzu ujawnił w wywiadzie, że scenariusz sequela wciąż nie jest gotowy. Wright przyznał, że podobnie jak widzowie nie widział jeszcze ostatecznej wersji skryptu. Aktor ma jednak nadzieję, że jego bohater awansuje i zostanie komisarzem policji w Gotham. Fani z niecierpliwością czekają na kontynuację hitu Matta Reevesa.

Jeffrey Wright ujawnia tajemnice scenariusza

Jeffrey Wright, odtwórca roli porucznika Jamesa Gordona w filmie „Batman”, udzielił niedawno wywiadu, w którym zdradził kulisy powstawania scenariusza do sequela przeboju z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Okazuje się, że mimo zbliżającej się daty rozpoczęcia zdjęć, scenariusz wciąż nie jest gotowy.

Aktor przyznał, że podobnie jak fani, na razie nie miał okazji zapoznać się z ostateczną wersją skryptu do kontynuacji losów Mrocznego Rycerza. „Widziałeś w tym momencie tyle samo scenariusza co ja. Nie chcę się wpychać, wolę po prostu iść z tym do przodu” - powiedział Wright. Wygląda więc na to, że twórcy sequela mają jeszcze sporo pracy przed sobą.

Premiera filmu coraz bliżej

Mimo że scenariusz wciąż nie jest gotowy, premiera filmu zbliża się wielkimi krokami. Według oficjalnych informacji, Batman 2 ma trafić do kin już 3 października 2025 roku. Twórcy mają zatem bardzo mało czasu, aby dopracować scenariusz i rozpocząć zdjęcia.

Fani martwią się, czy przy tak napiętym harmonogramie, ekipie uda się stworzyć równie dobry film, jak pierwsza część. Na razie jednak przyjdzie im uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój wydarzeń.

Główny aktor filmu komentuje opóźnienia

Jeffrey Wright, odtwórca jednej z kluczowych ról w nowym filmie o Batmanie, ujawnił w wywiadzie dla ET kilka szczegółów na temat prac nad kontynuacją hitu z Robertem Pattinsonem. Okazuje się, że scenariusz sequela wciąż nie jest gotowy, mimo zbliżającej się daty premiery.

Aktor przyznał, że podobnie jak widzowie, na razie nie miał okazji zapoznać się z finalną wersją skryptu. „Nie chcę się wtrącać, wolę po prostu iść z tym naprzód” - skomentował Wright. Wypowiedź aktora sugeruje, że twórcy mają jeszcze sporo pracy przed sobą.

Mimo opóźnień, Wright z optymizmem patrzy w przyszłość. Liczy, że jego bohater porucznik Gordon, awansuje w kontynuacji na komisarza policji Gotham. Aktor jest też pewien, że reżyser Matt Reeves stworzy kolejny świetny film o Batmanie. Na razie fani muszą jednak uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój wydarzeń.

Kolejna odsłona losów Mrocznego Rycerza

Film Batman z 2022 roku z Robertem Pattinsonem był jednym z największych kinowych hitów ubiegłego roku. Nic więc dziwnego, że studio Warner Bros. szybko zdecydowało się na realizację sequela z tą samą obsadą.

Fani z niecierpliwością wyczekują kontynuacji losów Bruce'a Wayne'a i jego alter ego, Mrocznego Rycerza. Niestety, jak wynika z najnowszej wypowiedzi aktora Jeffrey'a Wrighta, scenariusz filmu wciąż nie jest gotowy, mimo że premiera zbliża się wielkimi krokami.

Czytaj więcej: Najlepsze filmy wg. Rotten Tomatoes z kategoriami. Kto wygrał?

Batman 2 wciąż bez gotowego skryptu

Choć od premiery pierwszej części Batmana minął już ponad rok, scenariusz do kontynuacji wciąż pozostaje niegotowy. Potwierdził to w wywiadzie sam Jeffrey Wright, wcielający się w porucznika Jamesa Gordona.

Aktor zdradził, że tak samo jak fani, nie miał jeszcze okazji zapoznać się z finalną wersją skryptu do sequela. „Widziałeś w tym momencie tyle samo scenariusza co ja” - wyznał. Wygląda na to, że twórcom filmu zostało niewiele czasu, aby dopracować historię.

Mimo że premiera zbliża się wielkimi krokami, ekipa próbuje działać bez pośpiechu. „Nie chcę się wtrącać, wolę po prostu iść z tym naprzód” - skomentował Wright. Fani liczą, że mimo opóźnień, Batman 2 zachowa poziom pierwszej części.

Kolejna odsłona hitu

Film Batman z 2022 roku okazał się kasowym hitem i przypadł fanom do gustu. Nic dziwnego, że studio Warner Bros. szybko zdecydowało się na realizację sequela z tą samą obsadą. Niestety okazuje się, że prace nad scenariuszem mocno się przeciągają.

Aktor Jeffrey Wright ujawnił w wywiadzie, że on tak samo jak widzowie, nie miał jeszcze okazji przeczytać gotowego skryptu. Twórcy mają zatem bardzo mało czasu aby go dokończyć przed rozpoczęciem zdjęć. Czy pomimo opóźnień, uda im się stworzyć równie udany film, jak pierwsza część przygód Mrocznego Rycerza?

Kulisy prac nad kontynuacją hitu

Nowy film Batman - Jeffrey Wright nie ma dobrych wieści na temat scenariusza

Film Batman z Robertem Pattinsonem okazał się kasowym hitem 2022 roku. Nic dziwnego, że studio Warner Bros. szybko zapowiedziało kontynuację losów Mrocznego Rycerza z Gotham. Niestety jak wynika z najnowszej wypowiedzi aktora Jeffrey'a Wrighta, prace nad sequelem nie idą zgodnie z planem.

Wright zdradził w wywiadzie, że tak samo jak fani, nie miał jeszcze okazji przeczytać gotowego scenariusza do filmu. "Widziałeś w tym momencie tyle samo scenariusza co ja" - wyznał aktor. Sugeruje to, że ekipa ma jeszcze sporo pracy przed sobą, aby dopracować historię na czas.

Wyzwania przed twórcami

Realizacja kontynuacji takiego hitu jak Batman z 2022 roku to nie lada wyzwanie. Twórcy muszą tak poprowadzić fabułę, by zadowolić fanów, a jednocześnie zaskoczyć ich czymś nowym. Do tego dochodzi presja czasu, bo premiera zbliża się wielkimi krokami.

Jak przyznał Jeffrey Wright, scenariusz wciąż nie jest gotowy, więc realizatorzy mają mało czasu, by go dopracować. Czy pomimo trudności uda im się stworzyć równie wciągającą historię co pierwsza część losów Mrocznego Rycerza z Gotham?

Porucznik Gordon może awansować w sequelu

Aktor Jeffrey Wright, który wciela się w porucznika Jamesa Gordona w nowym filmie o Batmanie, zdradził kilka ciekawych szczegółów na temat fabuły sequela. W rozmowie z ET zapowiedział, że jego bohater może awansować w kontynuacji na komisarza policji Gotham.

"Najwyraźniej jestem porucznikiem Gordonem na końcu pierwszego filmu, więc przypuszczam, że mogę awansować w szeregach" - powiedział aktor. Byłaby to istotna zmiana dla tej postaci, która od lat kojarzona jest z porucznikiem policji.

Wright podkreślił, że wciąż nie widział gotowego scenariusza sequela, więc na razie są to jedynie jego przypuszczenia. Jednak awans Gordona wydaje się prawdopodobny po wydarzeniach z pierwszej części filmu. Fani z niecierpliwością czekają na dalszy ciąg historii.

Kolejny rozdział opowieści

Nowy film o Batmanie z 2022 roku zebrał bardzo dobre recenzje i okazał się kasowym hitem. Kontynuacja losów Mrocznego Rycerza jest więc tylko kwestią czasu. Aktor Jeffrey Wright, odtwórca porucznika Gordona, ujawnił, że jego bohater może awansować w sequelu.

Byłaby to istotna zmiana dla tej znanej postaci i dowód, że twórcy chcą poprowadzić opowieść w nowym kierunku. Na razie szczegóły fabuły owiane są tajemnicą. Na dalszy ciąg przygód Batmana fani będą musieli jeszcze poczekać.

Wright czeka na powrót na plan zdjęciowy

Aktor Jeffrey Wright nie ukrywa, że z niecierpliwością czeka na powrót na plan zdjęciowy kontynuacji Batmana. W rozmowie z ET przyznał, że wciąż nie miał okazji zapoznać się z gotowym scenariuszem sequela.

"Nie chcę się wtrącać, wolę po prostu iść z tym do przodu. Jestem cierpliwy, pozwalam Mattowi Reevesowi robić, co do niego należy" - skomentował aktor. Wyraził przy tym duże zaufanie do reżysera, licząc że stworzy on kolejną świetną odsłonę przygód Mrocznego Rycerza.

Wright z optymizmem patrzy w przyszłość i nie może doczekać się powrotu na plan, kiedy przyjdzie właściwy czas. Fani również liczą, że kontynuacja dorówna pierwszej części i zachwyci ich fabułą.

Oczekiwanie na sequel

Film Batman z 2022 roku zebrał bardzo pozytywne recenzje i okazał się kasowym hitem. Nic więc dziwnego, że aktor Jeffrey Wright z niecierpliwością czeka na kontynuację losów Mrocznego Rycerza z Gotham.

Jak zdradził w wywiadzie, na razie nawet on nie miał okazji zapoznać się z gotowym scenariuszem sequela. Z optymizmem patrzy jednak w przyszłość i ufa reżyserowi, że stworzy kolejną świetną odsłonę przygód Batmana. Fani mają nadzieję, że ich oczekiwania zostaną spełnione.

Podsumowanie

W artykule omówiono najnowsze informacje dotyczące kontynuacji filmu Batman z 2022 roku. Główny aktor Jeffrey Wright ujawnił w wywiadzie, że scenariusz sequela wciąż nie jest gotowy, mimo zbliżającej się daty premiery. Wyznał, że tak samo jak fani, nie miał okazji przeczytać ostatecznej wersji skryptu. Sugeruje to, że twórcy mają jeszcze sporo pracy przed sobą. Wright z optymizmem patrzy jednak w przyszłość i wierzy, że jego bohater porucznik Gordon awansuje w kontynuacji na komisarza policji Gotham. Aktor podkreślił także, że z niecierpliwością czeka na powrót na plan zdjęciowy sequela. Fani z niecierpliwością wyczekują dalszych losów Mrocznego Rycerza, licząc że kontynuacja dorówna świetnie przyjętej pierwszej części.

Artykuł omawia newsy związane z produkcją drugiej części filmu o Batmanie z Robertem Pattinsonem. Główny aktor, Jeffrey Wright, ujawnił w rozmowie z mediami kulisy powstawania scenariusza do sequela. Okazuje się, że mimo zbliżającej się daty premiery, scenariusz wciąż pozostaje niegotowy. Aktor wyznał, że tak samo jak fani, nie miał okazji zapoznać się z jego ostateczną wersją. Mimo tego Wright z optymizmem patrzy w przyszłość i wierzy w talent reżysera, licząc że jego bohater porucznik Gordon awansuje w kontynuacji. Z niecierpliwością czeka także na powrót na plan zdjęciowy. Fani mają nadzieję, że sequel dorówna jakością pierwszej części przygód Mrocznego Rycerza.

Tekst omawia najświeższe doniesienia na temat prac nad drugą częścią filmu o Batmanie z 2022 roku. Główny aktor produkcji, Jeffrey Wright, udzielił ostatnio wywiadu, w którym zdradził kulisy powstawania scenariusza sequela. Jak się okazuje, mimo zbliżającej się daty premiery, scenariusz wciąż nie jest gotowy. Wright przyznał, że tak samo jak widzowie, nie miał okazji przeczytać jego finałowej wersji. Pomimo tego z optymizmem podchodzi do projektu i wierzy w powodzenie kontynuacji. Z niecierpliwością czeka także na powrót na plan zdjęciowy. Fani liczą, że druga część losów Mrocznego Rycerza dorówna pierwszej pod względem jakości.

Materiał podsumowuje najnowsze informacje na temat sequela filmu Batman z 2022 roku z Robertem Pattinsonem. Główny aktor produkcji, Jeffrey Wright, ujawnił w wywiadzie kulisy powstawania scenariusza drugiej części. Okazuje się, że pomimo zbliżającej się daty premiery, scenariusz wciąż nie jest ukończony. Aktor przyznał, że tak samo jak fani, nie miał okazji zapoznać się z jego ostateczną wersją. Mimo to z optymizmem podchodzi do sequela i nie może się doczekać powrotu na plan filmowy. Fani mają nadzieję, że kontynuacja przygód Mrocznego Rycerza sprosta wysokiej poprzeczce postawionej przez pierwszą część i zachwyci ich fabułą.

5 Podobnych Artykułów

  1. 10 kontrowersyjnych filmów, które wywołały burzę w świecie kinematografii
  2. Angela bassett w negocjacjach z lucasfilm o nowej roli w Gwiezdne Wojny
  3. McGregor Forever - ciekawy nowy serial dokumentalny z 2023 roku. Recenzja
  4. Zabić Ból - recenzja nowego serialu sensacyjnego z 2023 roku
  5. Sekretny czat gwiazd kina akcji. Kevin Hart wygadał się!
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Weronika Zielińska
Weronika Zielińska

Kino to moja wielka miłość, tutaj znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy fabuł oraz moje osobiste spostrzeżenia na temat filmowej i telewizyjnej rozrywki. Dzielę się z Wami moimi emocjami i refleksjami na temat różnorodnych tytułów, od blockbusterów po niezależne produkcje. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły