Niesamowite występy w finale The Voice Kids! Kto zwycięży?

Niesamowite występy w finale The Voice Kids! Kto zwycięży?
Autor Weronika Zielińska
Weronika Zielińska24.04.2024 | 3 min.

Zapraszamy na finał The Voice Kids, niezwykłego show dla młodych talentów! Po długich tygodniach muzycznych zmagań nadszedł ten wyjątkowy moment. Niesamowite występy przygotowane przez finalistów zapewnią Ci ogromną dawkę emocji i radości. Poznaj tych utalentowanych wokalnie uczestników i zdecyduj, kto Twoim zdaniem ma największe szanse na wygranie całego programu!

Zaskakujące talenty dzieci w The Voice Kids

Jeśli myślisz, że talent shows for children to przede wszystkim urocze, choć amatorskie występy, program The Voice Kids na pewno Cię zaskoczy! Finaliści tej niezwykłej singing competition for kids prezentują bowiem poziom, który niewiele ustępuje doświadczonym wokalistom.

Młodzi uczestnicy the voice kids poland dysponują nie tylko pięknie brzmiącymi głosami, ale również ogromną charyzmą sceniczną. Nic dziwnego, że każdy ich występ wzbudza ogromne emocje wśród jurorów i publiczności.

Dzięki talentowi oraz ciężkiej pracy te utalentowane dzieciaki doszły do samego finału the voice kids season 7. Przed nimi ostatni krok, aby zdobyć nagrodę główną i stać się the voice kids winners!

Finaliści zdradzają kulisy zmagań wokalnych

Choć finaliści the voice kids prezentują się jak prawdziwi profesjonaliści, na co dzień nie różnią się wiele od swoich rówieśników. Poza sceną to zwyczajne nastolatki, które uwielbiają śpiewać, ale mają też wiele innych pasji.

Jak wyglądały ich przygotowania do programu? A co najważniejsze - jak znosili ogromną presję związaną z udziałem w tak wielkim show? Dzieci chętnie dzielą się z nami kulisami zmagań wokalnych!

Mimo młodego wieku uczestnicy często imponują dojrzałością i determinacją w dążeniu do celu. To właśnie dzięki tym cechom potrafili stawić czoła konkurencji i przebrnąć przez wszystkie etapy show.

  • Marysia Stefanowska, 14 lat: "Początki były bardzo stresujące, ale z każdym występem czułam coraz większą pewność siebie. Wokalne przygotowania zajmowały mi cały czas wolny od szkoły!"
  • Nikodem Pajączek, 12 lat: "Miałem momenty zwątpienia, ale rodzice ciągle mi przypominali, że spełniam swoje marzenie. To dodawało mi sił, by dalej walczyć o zwycięstwo!"

Czytaj więcej: Reżyser zdradza tajemnicę nowego filmu Transformers: Początek

Specjalne pokazy przed wielkim finałem

Zdjęcie Niesamowite występy w finale The Voice Kids! Kto zwycięży?

Któż z nas nie marzy, aby ujrzeć swoje ulubione dziecięce gwiazdy na żywo? Przed finałowymi odcinkami The Voice Kids będzie ku temu niepowtarzalna okazja.

Specjalnie dla wszystkich fanów programu organizatorzy przygotowali specjalne pokazy najpopularniejszych uczestników. To wspaniała okazja, aby podziwiać ich talenty z pierwszego rzędu!

Na scenie nie zabraknie wielkich przebojów, ale też premierowych utworów, specjalnie skomponowanych na tę okazję. Bez wątpienia te występy na długo pozostaną w pamięci wszystkich widzów!

  • Kiedy: na 2 tygodnie przed wielkim finałem
  • Gdzie: sale koncertowe w największych miastach Polski
  • Występujący: finaliści 7. edycji The Voice Kids oraz zdobywcy nagród specjalnych

Najczęstsze pytania

Aby wziąć udział w The Voice Kids, należy mieć od 8 do 14 lat w momencie przesłuchań. Dzieci poniżej 8 roku życia nie są dopuszczane do konkursu. Komisja kwalifikacyjna wyjątkowo dopuszcza uczestników, którzy ukończyli 15 lat, ale tylko do etapu przesłuchań na ślepo.

Castingi do kolejnych edycji The Voice Kids odbywają się na przełomie wiosny i lata każdego roku. Dokładne terminy i miasta, w których odbywają się przesłuchania, ogłaszane są na oficjalnej stronie programu oraz w social mediach na kilka miesięcy przed ich rozpoczęciem.

Zgodnie z regulaminem programu, uczestnicy The Voice Kids mogą wykonywać dowolne utwory wokalne, niezależnie od gatunku i języka. Jedynym ograniczeniem są kwestie prawne - nie mogą oni śpiewać piosenek, do których prawa autorskie nie są opłacone.

W pierwszej fazie programu odbywa się etap przesłuchań na ślepo, podczas których trenerzy dobierają członków swoich drużyn. Następnie uczestnicy przechodzą przez bitwy wokalne, sing-offy oraz decyzję trenerów. Z każdej drużyny do finału przechodzi po 3 wokalistów.

O wygranej w finale The Voice Kids decydują wyłącznie widzowie, głosujący na swoich faworytów za pośrednictwem SMS-ów i komunikatorów internetowych. Trenerzy programu nie mają już w tym etapie żadnego wpływu na werdykt.

5 Podobnych Artykułów

  1. 10 kontrowersyjnych filmów, które wywołały burzę w świecie kinematografii
  2. Awatar ostatni władca wiatru obsada krytykuje film Shyamalana bolesny casting rozczarowanie recenzja
  3. McGregor Forever - ciekawy nowy serial dokumentalny z 2023 roku. Recenzja
  4. Zabić Ból - recenzja nowego serialu sensacyjnego z 2023 roku
  5. Sekretny czat gwiazd kina akcji. Kevin Hart wygadał się!
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Weronika Zielińska
Weronika Zielińska

Kino to moja wielka miłość, tutaj znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy fabuł oraz moje osobiste spostrzeżenia na temat filmowej i telewizyjnej rozrywki. Dzielę się z Wami moimi emocjami i refleksjami na temat różnorodnych tytułów, od blockbusterów po niezależne produkcje. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły