Nie uwierzysz - Egzorcysta papieża 2 nadchodzi. Weź Lambrettę i poczuj dreszczyk emocji!

Nie uwierzysz - Egzorcysta papieża 2 nadchodzi. Weź Lambrettę i poczuj dreszczyk emocji!
Autor Weronika Zielińska
Weronika Zielińska03.05.2024 | 3 min.

Fani horroru Egzorcysta papieża mogą zacierać ręce z radości! Producent filmu - Jeff Katz - oficjalnie potwierdził, że w planach jest kontynuacja tej przerażającej opowieści. W swoim wpisie na Twitterze zachęcił widzów do przygotowania się na dalszą jazdę, nawiązując do kultowego skutera Lambretty, na którym jeździł główny bohater - ojciec Amorth. Szykujcie się więc na kolejną porcję mrożących krew w żyłach wydarzeń!

Ogłoszenie o kontynuacji Egzorcysty papieża

Miłośnicy przerażających historii mogą zacierać ręce z radości! Studio Screen Gems oficjalnie dało zielone światło na realizację sequela horroru Egzorcysta papieża. Radosną wiadomość przekazał sam producent filmu – Jeff Katz, który nie krył entuzjazmu na swoim profilu w mediach społecznościowych.

W serwisie X (dawniej Twitter) Katz zwrócił się do fanów słowami: "Ludzie Amortha – właśnie dostałem telefon. TO OFICJALNIE SIĘ DZIEJE. Dziękuję niesamowitym fanom Egzorcysty papieża. To dzięki wam się udało. Zatankujcie swoją Lambrettę i szykujcie się do jazdy."

Nawiązanie do skutera Lambretty, na którym jeździła tytułowa postać grana przez Russella Crowe'a, tylko dolało oliwy do ognia podekscytowania fanów. Sequel horroru zapowiada się więc na prawdziwą petardę!

Szczegóły dotyczące potencjalnej nazwy sequela

Choć na razie nie znamy oficjalnej nazwy kontynuacji filmu o egzorcyzmach, to producent zdradził już kilka szczegółów na temat potencjalnego tytułu. W odpowiedzi na jedno z pytań w komentarzach, Katz wyraził nadzieję, że seria Egzorcysty papieża zachowa podobny system nazewnictwa co kultowa franczyza Planeta Małp.

"Osobiście chciałbym ograć to jak z Planetą Małp, żeby powstały takie rzeczy jak 'Módl się za Egzorcystę Papieża' czy 'Niech niebo ma w swojej opiece Egzorcystę Papieża' i tym podobne. Ale to tylko ja" – napisał producent na Twitterze.

  • Módl się za Egzorcystę Papieża
  • Niech niebo ma w swojej opiece Egzorcystę Papieża

Fani z pewnością z niecierpliwością będą wypatrywać oficjalnej nazwy sequela, która może okazać się równie intrygująca, co propozycje Katza.

Czytaj więcej: Ta zmiana zadłuży przemysł na Dekady. Oto, co stoi na przeszkodzie

Wypowiedź Russella Crowe'a na temat trylogii

Zdjęcie Nie uwierzysz - Egzorcysta papieża 2 nadchodzi. Weź Lambrettę i poczuj dreszczyk emocji!

W niedawnym wywiadzie aktor Russell Crowe, odtwórca głównej roli ojca Gabriela Amortha w pierwszej części horroru, zdradził kilka istotnych szczegółów na temat potencjalnej trylogii. Początkowo planowano nakręcić trzy filmy oparte na życiu i doświadczeniach egzorcysty, jednak ze względu na zmiany w kierownictwie studia, nie wiadomo czy powstaną aż dwa sequele.

Crowe przyznał jednak, że w pomyśle wciąż tkwi ogromny potencjał, ponieważ Gabriele Amorth, na którym opiera się cała seria, napisał aż 12 książek. "Jest więc mnóstwo materiału źródłowego do wykorzystania" – stwierdził aktor.

  • Początkowo planowano nakręcić trylogię filmów
  • Gabriele Amorth napisał 12 książek - potencjał na kolejne części

Niezależnie od tego, czy studio zdecyduje się na realizację jednego, czy dwóch sequeli, fani z pewnością z niecierpliwością będą oczekiwać kontynuacji przerażających przygód Egzorcysty papieża.

5 Podobnych Artykułów

  1. 10 kontrowersyjnych filmów, które wywołały burzę w świecie kinematografii
  2. Awatar ostatni władca wiatru obsada krytykuje film Shyamalana bolesny casting rozczarowanie recenzja
  3. McGregor Forever - ciekawy nowy serial dokumentalny z 2023 roku. Recenzja
  4. Zabić Ból - recenzja nowego serialu sensacyjnego z 2023 roku
  5. Sekretny czat gwiazd kina akcji. Kevin Hart wygadał się!
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Weronika Zielińska
Weronika Zielińska

Kino to moja wielka miłość, tutaj znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy fabuł oraz moje osobiste spostrzeżenia na temat filmowej i telewizyjnej rozrywki. Dzielę się z Wami moimi emocjami i refleksjami na temat różnorodnych tytułów, od blockbusterów po niezależne produkcje. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły