Taniec z gwiazdami 14: Kto z kim tańczy? Lista par.

Taniec z gwiazdami 14: Kto z kim tańczy? Lista par.
Autor Weronika Zielińska
Weronika Zielińska24.03.2024 | 10 min.

Taniec z gwiazdami 14: kto z kim tańczy? Lista par to coś, na co z niecierpliwością czekają fani tego popularnego show tanecznego! W 14. edycji zobaczymy wiele zaskakujących duetów, które na parkiecie połączą gwiazdy ze światem rozrywki, sportu i mediów społecznościowych z wyselekcjonowanymi tancerzami. Niektóre pary mogą Was zaskoczyć, inne z pewnością przypadną Wam do gustu. Jedno jest pewne - rywalizacja o Kryształową Kulę będzie w tym sezonie niezwykle zacięta i pełna niespodzianek!

Taniec z gwiazdami 14: Pary taneczne - lista uczestników

Długo wyczekiwana 14. edycja Tańca z gwiazdami w końcu wystartowała! Najnowszy sezon tego popularnego show tanecznego, emitowany na antenie Polsatu od marca 2024 roku, przyciągnął przed telewizory miliony widzów. Jednym z powodów ogromnego zainteresowania Tańcem z gwiazdami jest z pewnością niezwykle emocjonująca lista uczestników. Kto znalazł się w parach tanecznych 14. edycji? Oto pełna lista gwiazd i ich partnerów!

W najnowszym sezonie zobaczymy takie gwiazdy jak Julia Kuczyńska znana jako Maffashion, celebrytka i influencerka modowa. U jej boku zatańczy fenomenalny Michał Danilczuk. Kolejną zaskakującą parą są Beata Kowalska oraz Mieszko Masłowski - połączenie utytułowanej aktorki z utalentowanym tancerzem z pewnością wzbudzi wiele emocji. Nie możemy zapomnieć również o trójce sportowców: Adamie Kszczyocie, który zatańczy z Kasią Vu Manh, czy Anicie Sokołowskiej w parze z Jackiem Jeschke. Lista potwierdza wysoką rangę programu.

Na parkiecie pojawią się również gwiazdy ze świata mediów - Filip Chajzer połączył siły z Hanną Żudziewicz, a Krzysztof Szczepaniak zatańczy z Sarą Janicką. Szczególną uwagę przykuwa udział młodych gwiazd, takich jak Maciej Musiał czy Roksana Węgiel, którzy mają szansę udowodnić swój talent taneczny w tak prestiżowym show. Ich umiejętności oceniać będzie znakomite jury w składzie: Iwona Pavlović, Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk oraz Tomasz Wygoda.

Favoryci i niespodzianki w obsadzie

Oczywiście nie brakuje również weteranów tanecznego parkietu - po latach przerwy do Tańca z gwiazdami powrócił niezrównany Marcin Hakiel, który będzie mustrem tanecznym dla Dagmary Kaźmierskiej. Jego udział z pewnością wzbudzi sporą ekscytację wśród fanów show. Kto jednak jest największym faworytem do wygrania Kryształowej Kuli? Zdania są podzielone, ale wielu typuje parę Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Kamila Gwary, którzy mogą pochwalić się dużym doświadczeniem w tańcu.

Nie można zapominać, że w Tańcu z gwiazdami liczy się nie tylko kunszt taneczny, ale też showmanship, charyzma i umiejętność porywania publiczności. Z tego względu niespodzianką może okazać się dobra postawa takich par, jak Kamil Baleja i Magdalena Perlińska czy zaskakujący duet Aleksa Mackiewicza oraz Izabeli Skierskiej. Wszystko jeszcze przed nami, a walka o tytuły najlepszych tancerzy zapowiada się niezwykle emocjonująco!

Kto z kim tańczy w Tańcu z gwiazdami 14 edycji?

Widzowie z pewnością nie mogą doczekać się, by zobaczyć wszystkie pary na jednym parkiecie! Kto z kim tańczy w Tańcu z gwiazdami 14. edycji? Oto pełna lista duetów tanecznych, które powalczą o zwycięstwo:

Filip Chajzer Hanna Żudziewicz
Kamil Baleja Magdalena Perlińska
Beata Olga Kowalska Mieszko Masłowski
Aleks Mackiewicz Izabela Skierska
Roksana Węgiel Michał Kassin
Małgorzata Ostrowska-Królikowska Kamil Gwara
Krzysztof Szczepaniak Sara Janicka
Adam Kszczot Kasia Vu Manh
Maciej Musiał Daria Syta
Anita Sokołowska Jacek Jeschke
Dagmara Kaźmierska Marcin Hakiel
Maffashion (Julia Kuczyńska) Michał Danilczuk

Jak widać, czeka nas ogromna dawka tanecznych emocji! Popisy wszystkich par będą oceniać jurorzy programu: Iwona Pavlović, Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk oraz Tomasz Wygoda. Nie możemy się już doczekać ich werdyktów!

W Tańcu z gwiazdami liczy się przede wszystkim kunszt tańca, ale też olbrzymie zaangażowanie, charyzma i showmanship. Im lepsza chemia między partnerami, tym większe są szanse na sukcesy!

Ta maksyma z pewnością przyświeca wszystkim uczestnikom 14. edycji Tańca z gwiazdami. Jakie niespodzianki czekają więc na widzów? Które pary zaskoczą nas pozytywnie, a które być może nie spełnią pokładanych w nich nadziei? Odpowiedzi na te pytania poznamy już wkrótce!

Czytaj więcej: Nowe zestawy LEGO Gwiezdne wojny: jak wyglądają?

Taniec z gwiazdami 2024: Nowi uczestnicy i tancerze

W 14. edycji Tańca z gwiazdami nie zabrakło oczywiście nowych twarzy! Obok stałych bywalców parkietu tanecznego, takich jak Filip Chajzer czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska, zobaczymy wielu debiutantów. Szczególną uwagę przyciągają jednak gwiazdy młodego pokolenia oraz celebryci, którzy zyskali ogromną popularność w mediach społecznościowych.

Do grona uczestników dołączyli m.in. Maciej Musiał, który trenował taniec w młodości i na pewno zechce nam przypomnieć swoje umiejętności. Ponadto, niezrównaną Roksanę Węgiel znamy doskonale jako młodą gwiazdę muzyczną, jednak przy tej okazji będzie mogła pokazać się również jako tancerka.

Medialne oblicza nowych uczestników

Nie możemy zapomnieć o niezwykle popularnej Maffashion, czyli Julii Kuczyńskiej - celebrytce, influencerce modowej i ikonie stylu dla milionów internautów. U jej boku zobaczymy zresztą nie tylko Michała Danilczuka, ale również Aleksa Mackiewicza i Dagmarę Kaźmierską ze świata mediów społecznościowych. Możemy się spodziewać, że styl i Look nie będą im obce!

Jak będą się prezentować ci nowi uczestnicy na parkiecie? Ich tańce z pewnością zachęcą do śledzenia show miliony fanów. Co więcej, do Tańca z gwiazdami dołączyło również kilku nowych tancerzy, takich jak Kasia Vu Manh, Michał Kassin czy wspomniana już Daria Syta. Nowe twarze z pewnością dodadzą całemu programowi ogromnej dawki świeżości!

 • Maciej Musiał - młoda gwiazda aktorska o dużym talencie tanecznym
 • Roksana Węgiel - znana wokalistka pokaże się w zupełnie innym wydaniu
 • Maffashion - influencerka modowa połączy siły z Michałem Danilczukiem
 • Nowi tancerze: Kasia Vu Manh, Michał Kassin i Daria Syta

Taniec z gwiazdami 14: Zaskakujące duety taneczne

Zdjęcie Taniec z gwiazdami 14: Kto z kim tańczy? Lista par.

Oczekiwania wobec 14. edycji Tańca z gwiazdami są ogromne, a to wszystko za sprawą naprawdę zaskakujących duetów tanecznych! Na parkiecie spotkają się pary, których nikt by się nie spodziewał, a ich różnorodność zapowiada ogromną dawkę emocji.

Trudno uwierzyć, że Beata Olga Kowalska - wybitna aktorka znana m.in. z ról dramatycznych - połączy siły z Mieszkiem Masłowskim, jednym z najbardziej utalentowanych tancerzy młodego pokolenia. Ten odważny mariaż doświadczenia i młodości może przynieść naprawdę elektryzujące efekty! Podobnie rzecz ma się z duetami Filipa Chajzera i Hanny Żudziewicz oraz Krzysztofa Szczepaniaka i Sary Janickiej - łączenie znanych osobowości mediów z prawdziwymi mistrzami parkietu to z pewnością strzał w dziesiątkę!

Nie można zapomnieć również o parach, które mogą wspólnie wprawić widzów w osłupienie. Czyżby ktoś spodziewał się, że zobaczymy na parkiecie rapera Kamila Baleję i Magdalenę Perlińską? A może czująca klimat muzyki elektronicznej Anita Sokołowska w duecie z Jackiem Jeschkem to niespodziewane połączenie? Dzięki takim zaskakującym duetom czeka nas z pewnością niezapomniane widowisko!

Taniec z gwiazdami 2024: Ranking par i ich szanse na wygraną

Czas wyłonić faworytów do zwycięstwa w 14. edycji Tańca z gwiazdami! Choć każda para ma oczywiście szansę na Kryształową Kulę, to jednak eksperci i bukmacherzy już teraz wyłaniają tych, którzy mają największe szanse na triumf. Oto nasz subiektywny ranking:

 1. Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara - to z pewnością będzie jeden z najtrudniejszych duetów do pokonania. Doświadczona aktorka i świetny tancerz znają się na rzeczy, mają ogromne pokłady talentu i scenicznej charyzmaty. Należą do ścisłych faworytów!
 2. Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel - po dłuższej przerwie do programu powraca znakomity Marcin Hakiel, doskonale znający realia Tańca z gwiazdami. Wspomagany przez młodą i utalentowaną partnerkę, ma spore szanse na walkę o zwycięstwo.
 3. Adam Kszczot i Kasia Vu Manh - tancerka odkryta w poprzednich edycjach show połączyła siły z utytułowanym lekkoatletą. Trudna do przewidzenia para, ale ogromna determinacja i kondycja fizyczna mogą im pomóc!

Oczywiście nie można skreślać pozostałych duetów - nawet największe niespodzianki mogą czekać na Roksanę Węgiel, Macieja Musiała czy Maffashion. Wszystko zweryfikuje parkiet, dlatego lepiej nie wyrokować zbyt wcześnie! Jedno jest pewne - stawka jest tak wyrównana, że zwycięzców może być kilku.

Taniec z gwiazdami 14: Ulubione pary widzów - kto podbił serca?

Choć na wyłonienie prawowitych zwycięzców musimy jeszcze poczekać, to już teraz widzowie mają swoich faworytów! Nic dziwnego, w końcu Taniec z gwiazdami to nie tylko taneczny kunszt i rywalizacja - to również świetna rozrywka i budowanie szczególnej więzi między parami tanecznymi a publicznością.

Zdecydowaną sympatią widzów cieszy się na przykład duet Roksany Węgiel i Michała Kassina. Pełna energii, utalentowana wokalistka i doświadczony tancerz stworzyli naprawdę charyzmatyczną parę, urzekającą publiczność swobodą i młodzieńczym wdziękiem. To jedna z par, której bezkompromisowo się dopinguje!

Nie do końca spodziewaliśmy się, że tak wyrazisty duet stworzą Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska. Jednak ich pozytywna energia i entuzjazm na parkiecie podbijają serca widzów odcinek po odcinku. Królują także w mediach społecznościowych, gdzie ich występy są chętnie komentowane.

Te słowa doskonale określają filozofię Tańca z gwiazdami. Choć o sukcesie decydują oczywiście kunszt i praca, to jednak to właśnie ulubieńcy widzów mogą liczyć na największe wsparcie. Kto jeszcze ma szansę poderwać serca publiczności? Tego dowiemy się już niebawem w kolejnych odcinkach 14. edycji!

Jedno jest pewne - tak niezwykłych duetów tanecznych, tak zaciekłej rywalizacji i tylu emocji na parkiecie nie dostarczyło nam żadne inne show taneczne. Przed nami kolejne odcinki pełne niespodzianek, w których poznamy ostatecznego zwycięzcę Tańca z gwiazdami 2024. Która para zgarnie Kryształową Kulę?

Podsumowanie

Najnowsza, 14. edycja Tańca z gwiazdami to prawdziwa gratka dla fanów tego niezwykłego show! Taniec z gwiazdami pary składają się z naprawdę zaskakujących duetów, łączących gwiazdy różnych pokoleń i środowisk. Kto z kim tańczy w Tańcu z gwiazdami? Na parkiecie zobaczymy m.in. Maffashion, Beatę Kowalską, Krzysztofa Szczepaniaka czy Roksanę Węgiel u boku najlepszych tancerzy w Polsce.

Taniec z gwiazdami nowy sezon to nie tylko powroty weteranów, takich jak Marcin Hakiel, ale również debiuty młodych talentów ściągniętych wprost z mediów społecznościowych. Dzięki tak zróżnicowanej obsadzie Tańca z gwiazdami czeka nas niezapomniane widowisko pełne niespodzianek, rywalizacji na najwyższym poziomie i ogromnych emocji. Kto zgarnie w tym roku Kryształową Kulę?

5 Podobnych Artykułów

 1. 10 kontrowersyjnych filmów, które wywołały burzę w świecie kinematografii
 2. Awatar ostatni władca wiatru obsada krytykuje film Shyamalana bolesny casting rozczarowanie recenzja
 3. McGregor Forever - ciekawy nowy serial dokumentalny z 2023 roku. Recenzja
 4. Zabić Ból - recenzja nowego serialu sensacyjnego z 2023 roku
 5. Sekretny czat gwiazd kina akcji. Kevin Hart wygadał się!
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Weronika Zielińska
Weronika Zielińska

Kino to moja wielka miłość, tutaj znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy fabuł oraz moje osobiste spostrzeżenia na temat filmowej i telewizyjnej rozrywki. Dzielę się z Wami moimi emocjami i refleksjami na temat różnorodnych tytułów, od blockbusterów po niezależne produkcje. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły