Szokujące zdjęcia Dwayne'a Johnsona jako Apocalypse - nie uwierzysz jak wygląda!

Szokujące zdjęcia Dwayne'a Johnsona jako Apocalypse - nie uwierzysz jak wygląda!
Autor Weronika Zielińska
Weronika Zielińska21.05.2024 | 3 min.

Fani! Jestem przekonany, że wizja Dwayne'a Johnsona jako Apocalypse'a z pewnością Was zaskoczy. Ta koncepcja artystyczna krążąca w mediach społecznościowych przedstawia gwiazdora wrestlingu i kina akcji w całkiem nowej odsłonie. Przyznacie, że gwiazda Czarnej Rei i Rampage nie przypomina w tej wizji samego siebie. Zobaczcie sami jak ten potężny aktor mógłby się prezentować w roli antagonisty X-Menów.

Koncepcja fanowska Dwayne'a Johnsona jako Apocalypse'a

Fani kina superbohaterskiego uwielbiają snuć własne wizje ulubionych postaci i aktorów, którzy mogliby się w nich wcielić. Jedną z najnowszych koncepcji jest Dwayne Johnson jako Apocalypse, nemezis X-Menów. Grafika stworzona przez uznanego artystę znalazła swoje miejsce w mediach społecznościowych i wywołała prawdziwą burzę wśród miłośników komiksowej franczyzy.

Na obrazie widzimy muskularne, masywne cielsko aktora, pokryte naroślami oraz znamionami mutacji. Mroczny wizerunek uzupełnia metalowa maska na twarzy i podziurawiona peleryna, które dodają Apocalypse'owi ponurego, przerażającego wyglądu. Bezdyskusyjnie jest to najodleglejsza od zwyczajnej charakteryzacji Johnsona koncepcja, jaką można sobie wyobrazić.

Jej autor zręcznie połączył brutalne rysy Apocalypse'a z fizycznymi atrybutami Dwayne'a Johnsona. Wyrazista sylwetka i nieposkromione muskuły dodają złoczyńcy jeszcze więcej grozy. Czyżby miał szansę zaistnieć w takiej odsłonie na wielkim ekranie? Pozostaje nam tylko czekać na oficjalne ramy roli i jej dalsze losy.

X-Men i Apocalypse w filmach Marvel Studios

Prawa do X-Menów oraz innych mutantów zostały przejęte przez Marvel Studios w ramach fuzji z 20th Century Fox. Tym samym ikona marvelowskich komiksów może wkrótce zagościć na dużym ekranie razem z pozostałymi bohaterami Kinowego Uniwersum Marvela (MCU). Jej premierę zapowiada się jednak dopiero w ramach przyszłej Sagi, tej po tzw. Wieloświecie.

  • W plotkach przewija się wizja wprowadzenia Apocalypse'a jako głównego antagonisty w ramach Sagi Mutantów, która miałaby nadejść po wydarzeniach z Secret Wars.

Marvel Studios wykazuje się niezwykłą cierpliwością i dokładnością w opracowywaniu scenariuszy dla przyszłych wątków fabularnych. Dlatego też mało prawdopodobne jest, aby rola Apocalypse'a została już obecnie przypisana jakiemukolwiek aktorowi, nawet tak gwiazdorskiej osobistości jak Dwayne Johnson.

Pomimo to, fani z niecierpliwością wyczekują informacji na temat obsadowych ruchów i rozpoczynają "castingowe" spekulacje na własną rękę. Jak się okazuje, stworzona przez nich wizualna koncepcja Dwayne'a Johnsona jako Apocalypse'a przemawia do wyobraźni sporej części odbiorców kina superbohaterskiego.

Poprzednia ekranizacja Apocalypse'a

Charyzmatyczny czarnoksiężnik znany jako Apocalypse miał już swoją szansę na wielkiej płycie, gdy pojawił się w filmie "X-Men: Apocalypse". Niestety, zarówno on sam, jak i cała produkcja, nie spotkały się z pozytywnym odbiorem krytyków i widzów. Oscar Isaac, który wcielił się w tę rolę, również nie uniknął fali niezadowolenia ze swojej charakteryzacji. Czy w przyszłych projektach Marvel Studios uda się lepiej sportretować tę ikoniczną postać? Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość.

5 Podobnych Artykułów

  1. 10 kontrowersyjnych filmów, które wywołały burzę w świecie kinematografii
  2. Awatar ostatni władca wiatru obsada krytykuje film Shyamalana bolesny casting rozczarowanie recenzja
  3. McGregor Forever - ciekawy nowy serial dokumentalny z 2023 roku. Recenzja
  4. Zabić Ból - recenzja nowego serialu sensacyjnego z 2023 roku
  5. Sekretny czat gwiazd kina akcji. Kevin Hart wygadał się!
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Weronika Zielińska
Weronika Zielińska

Kino to moja wielka miłość, tutaj znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy fabuł oraz moje osobiste spostrzeżenia na temat filmowej i telewizyjnej rozrywki. Dzielę się z Wami moimi emocjami i refleksjami na temat różnorodnych tytułów, od blockbusterów po niezależne produkcje. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły