Seks 21-letniej Ortegi i 52-letniego Freemana: Komentarz koordynatorki intymności

Seks 21-letniej Ortegi i 52-letniego Freemana: Komentarz koordynatorki intymności
Autor Weronika Zielińska
Weronika Zielińska21.02.2024 | 5 min.

Scena seksu 21-letniej Jenny Ortegi i 52-letniego Martina Freemana w nowym filmie Miller's Girl wywołała poruszenie w mediach społecznościowych. Wielu internautom nie podoba się, że młoda aktorka zagrała w takiej scenie z o wiele starszym partnerem. Koordynatorka intymności pracująca przy filmie zapewniła, że Ortega wyraziła zgodę na scenę i czuła się komfortowo na planie dzięki wsparciu ekipy filmowej.

Scena seksu w filmie Miller's Girl

W styczniu 2024 roku do kin w Stanach Zjednoczonych trafił film Miller's Girl z Jenną Ortegą i Martinem Freemanem w rolach głównych. W produkcji 21-letnia aktorka gra uczennicę, która nawiązuje romans ze swoim 52-letnim nauczycielem kreatywnego pisania. W pewnym momencie na ekranie pojawia się kontrowersyjna scena seksu pomiędzy tymi postaciami.

Scena intymna między Ortegą a Freemanem natychmiast wzbudziła wiele emocji i komentarzy w mediach społecznościowych. Wielu widzów było oburzonych tym, że tak młoda aktorka zagrała w scenie seksu z o wiele starszym mężczyzną. Uznali to za nieodpowiednie i nieetyczne. Jednym z głównych powodów kontrowersji jest duża, bo aż 31-letnia różnica wieku między Ortegą a Freemanem. Gdy aktor miał 40 lat, aktorka dopiero kończyła 9 lat. Dla większości widzów scena seksu między nimi jest po prostu niewygodna i krępująca. Uznają ją za nieodpowiednią dla tak młodej aktorki, jaką jest Ortega. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie filman pl.

Krytyka sceny w mediach społecznościowych

Internauci nie szczędzili ostrych słów pod adresem tej sceny erotyki. Na Twitterze pojawiło się wiele komentarzy krytykujących ten fragment filmu:

 • "Kiedy on skończył czterdziestkę, ona miała 10 lat."
 • "Ta scena z Ortegą i Freemanem może być najgorszą rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałem."
 • "Co!!! Rozumiem, że jest aktorką, ale ciężko się to ogląda."

Wielu widzów było oburzonych i wyszło z kina, nie mogąc znieść oglądania tej sceny.

Komentarz koordynatorki intymności do sceny

Koordynatorka intymności Kristina Arjona, która pracowała przy filmie Miller's Girl, postanowiła skomentować kontrowersyjną scenę seksu. W wywiadzie dla Daily Mail zapewniła, że 21-letnia Ortega wyraziła zgodę na udział w tej scenie i czuła się bezpiecznie na planie.

Koordynatorka podkreśliła, że jej zadaniem było wspieranie decyzji aktorki i zapewnienie jej komfortu. Przyznała, że ze względu na dużą różnicę wieku między aktorami, scena wymagała odpowiednich przygotowań.

W cały ten proces zaangażowanych było wiele osób, które rozmawiały z Jenną i upewniały się, czy czuje się komfortowo. Ona była bardzo zdeterminowana i pewna tego, co chce zrobić. Częścią mojej pracy jest także wspieranie jej decyzji.

Czytaj więcej: Sezony serialu The Crown: na czym się skupiają wydarzenia? Krótki opis każdego z nich

Oburzenie internautów po scenie seksu

Mimo zapewnień koordynatorki intymności, scena nadal budzi kontrowersje w sieci. Wielu internautów nie kryje swojego oburzenia i uważa ją za nieodpowiednią.

Nie brakuje głosów, że scena seksu 21-letniej aktorki z ponad 50-letnim aktorem jest po prostu niesmaczna i szokująca. Niektórzy twierdzą nawet, że twórcy filmu przekroczyli granice i nigdy nie powinni kręcić czegoś takiego.

Argumenty przeciwników sceny

Do głównych argumentów krytyków tej sceny można zaliczyć:

 • zbyt duża różnica wieku aktorów
 • nieodpowiednia dla młodej aktorki
 • banalizuje temat relacji uczeń-nauczyciel
 • jest zwyczajnie obrzydliwa i odpychająca

Wiele osób uważa, że aktorzy i twórcy powinni wykazać się większą wrażliwością i nie kręcić tak kontrowersyjnych scen bez wyraźnego uzasadnienia fabularnego.

Różnica wieku aktorów - 52 i 21 lat

Seks 21-letniej Ortegi i 52-letniego Freemana: Komentarz koordynatorki intymności

Jednym z głównych powodów kontrowersji jest duża, bo aż 31-letnia różnica wieku między Ortegą a Freemanem. Gdy aktor miał 40 lat, aktorka dopiero kończyła 9 lat.

Jenna Ortega21 lat
Martin Freeman52 lata

To sprawia, że dla wielu widzów scena seksu między nimi jest po prostu niewygodna i krępująca. Uznają ją za nieodpowiednią dla tak młodej aktorki, jaką jest Ortega.

Czy scena była potrzebna?

Wielu krytyków zastanawia się, czy scena seksu z udziałem aktorów w tak różnym wieku była w ogóle potrzebna dla fabuły filmu. Ich zdaniem twórcy mogli opowiedzieć tę historię, nie uciekając się do kontrowersyjnych i szokujących obrazów.

Reakcja widzów na scenę seksu w kinie

Scena seksu wywołała skrajne reakcje także wśród widzów oglądających Miller's Girl w kinach. Wielu z nich było oburzonych i zbulwersowanych tym, co zobaczyli na ekranie.

Niektórzy przyznawali, że scena była dla nich nie do zniesienia i musieli wyjść z kina, inni określali ją jako obrzydliwą i odrażającą. Pojawiały się głosy, że ten fragment filmu zepsuł im seans i zapamiętają go jako wyjątkowo niesmaczny.

Zdecydowana większość widzów oceniła scenę negatywnie i uznała za całkowicie nietrafiony pomysł. Wielu z nich czuło się bardzo niekomfortowo, oglądając seks 21-letniej dziewczyny z ponad 50-letnim mężczyzną.

Koordynatorka o przygotowaniach do sceny seksu

Koordynatorka intymności Kristina Arjona w swoich wypowiedziach przekonuje, że scena seksu była dokładnie przygotowana i kręcona z poszanowaniem granic aktorów.

Podkreśla, że cały proces był konsultowany z Ortegą i nastawiony na zapewnienie jej komfortu. Aktorka miała możliwość wycofania się w każdej chwili. Na planie byli też obecni konsultanci, gotowi wesprzeć aktorów.

Koordynatorka broni decyzji o zrealizowaniu tej sceny, twierdząc, że była ona częścią fabuły i artystycznej wizji twórców. Jej zdaniem oburzenie w sieci jest przesadzone i nie ma podstaw.

Konsekwentnie sprawdzamy, czy jakaś ich granica nie została przekroczona i upewniamy się – szczególnie w przypadku osób znacznie młodszych – czy wyrażą one zgodę.

Mimo tych zapewnień scena nadal wzbudza ogromne kontrowersje i krytykę wśród widzów. Wielu uważa, że nigdy nie powinna zostać zrealizowana, bez względu na zgodę aktorki i przygotowania na planie.

Podsumowanie

Scena seksu między 21-letnią aktorką Jenną Ortegą a 52-letnim aktorem Martinem Freemanem w filmie Miller's Girl wywołała ogromne kontrowersje i krytykę. Wielu widzów było oburzonych z powodu tak dużej różnicy wieku między aktorami grającymi w tej scenie erotycznej.

Mimo zapewnień twórców filmu, że scena była kręcona za zgodą i przygotowana z poszanowaniem granic aktorki, nadal budzi ona skrajne emocje i negatywne reakcje. Sprawa pokazuje, jak bardzo drażliwą kwestią są sceny seksu z udziałem aktorów o znacznej różnicy wieku.

5 Podobnych Artykułów

 1. 10 kontrowersyjnych filmów, które wywołały burzę w świecie kinematografii
 2. Angela bassett w negocjacjach z lucasfilm o nowej roli w Gwiezdne Wojny
 3. McGregor Forever - ciekawy nowy serial dokumentalny z 2023 roku. Recenzja
 4. Zabić Ból - recenzja nowego serialu sensacyjnego z 2023 roku
 5. Sekretny czat gwiazd kina akcji. Kevin Hart wygadał się!
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Weronika Zielińska
Weronika Zielińska

Kino to moja wielka miłość, tutaj znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy fabuł oraz moje osobiste spostrzeżenia na temat filmowej i telewizyjnej rozrywki. Dzielę się z Wami moimi emocjami i refleksjami na temat różnorodnych tytułów, od blockbusterów po niezależne produkcje. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły