Potrójna granica: powstanie sequel? Charlie Hunnam łączy siły z Netfliksem

Potrójna granica: powstanie sequel? Charlie Hunnam łączy siły z Netfliksem
Autor Sylwia Kowalska
Sylwia Kowalska25.12.2023 | 5 min.

Potrójna granica zdobyła popularność wśród subskrybentów Netfliksa, jednak nie osiągnęła takiego sukcesu jak Tyler Rake. Charlie Hunnam ma jednak dobre wieści dla fanów produkcji wojennej. Aktor pracuje bowiem z platformą streamingową nad kontynuacją filmu. Czy faktycznie powstanie sequel Potrójnej granicy? Hunnam potwierdził w wywiadzie, że jest producentem potencjalnej drugiej części. Projekt jest wprawdzie na wczesnym etapie, ale aktor wierzy, że ma jeszcze wiele do powiedzenia na temat żołnierzy.

Potrójna granica 2 w planach Netfliksa

Netflix pracuje nad sequlem wojennego filmu Potrójna granica. Informację tę potwierdził sam Charlie Hunnam, odtwórca jednej z głównych ról. Aktor ujawnił w wywiadzie, że został producentem potencjalnego sequela i trwają prace nad projektem. Jest to co prawda bardzo wczesny etap, ale Hunnam wierzy, że ma jeszcze wiele do powiedzenia na temat żołnierzy.

Pierwsza część Potrójnej granicy spotkała się z zainteresowaniem subskrybentów Netfliksa, choć nie osiągnęła spektakularnego sukcesu na miarę innych hitów platformy. Mimo to aktorzy i twórcy chcieliby kontynuować historię byłych żołnierzy, którzy postanowili okraść kartel narkotykowy.

Scenariusz sequela w fazie wczesnego rozwoju

Prace nad scenariuszem Potrójnej granicy 2 znajdują się we wstępnej fazie. Na razie trudno oszacować, kiedy ruszą zdjęcia i kiedy sequel trafi na Netflixa. Jeśli jednak projekt dojdzie do skutku, możemy spodziewać się ponownego spotkania z bohaterami granego przez Charliego Hunnama Yovanny oraz Toma granego przez Garretta Hedlunda.

Równie prawdopodobny jest powrót Pedro Pascala jako agenta CIA Francisco „Catfish” Moralesa oraz Oscara Isaac jako Santiago „Pope” Garcia. Wszyscy oni odegrali kluczową rolę w pierwszej odsłonie produkcji osadzonej na pograniczu Paragwaju, Argentyny i Brazylii.

Aktorzy chcą kontynuacji filmu wojennego

Zarówno Hunnam, jak i pozostali aktorzy, z entuzjazmem podchodzą do pomysłu nakręcenia sequela. Wszyscy oni mają jeszcze wiele do powiedzenia o losach byłych żołnierzy, którzy po latach służby nic nie osiągnęli i postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

Temat ten z pewnością zasługuje na rozwinięcie w drugiej części. Być może dowiemy się więcej o przeszłości bohaterów, ich wcześniejszej służbie w wojsku i powodach, dla których zdecydowali się na przestępczy proceder. Jak na razie szczegóły fabuły sequela nie są znane.

Niedawno zostałem producentem potencjalnego sequela Potrójnej granicy dla Netfliksa. Więc pracujemy nad tym. Jest to na bardzo wczesnym etapie rozwoju, ale wierzę, że mam jeszcze sporo do powiedzenia na temat personelu wojskowego. Jestem pełen nadziei.

Charlie Hunnam jako producent sequela

Sam Charlie Hunnam wyraził nadzieję, że projekt faktycznie uda się zrealizować. Aktor nie tylko wcieli się ponownie w główną rolę, ale będzie pełnił również funkcję producenta sequela. Możemy zatem spodziewać się, że Hunnam będzie miał spory wpływ na kształt scenariusza i produkcję filmu.

Hunnam uwielbia role wymagające fizycznego zaangażowania i od dawna interesuje się wojskiem oraz psychologią żołnierzy. Stąd pomysł, by kontynuować opowieść o byłych komandosach, którym trudno odnaleźć się w cywilnym życiu. Być może ta historia pomoże lepiej zrozumieć los weteranów po zakończeniu służby.

Czytaj więcej: Premiera filmu sci-fi w Disney+: Kiedy premiera Twórcy online?

Netflix pracuje nad 2. częścią Potrójnej granicy

Miejmy nadzieję, że projekt Potrójnej granicy 2 faktycznie dojdzie do skutku i już wkrótce zobaczymy kontynuację losów tytułowych bohaterów. Na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne potwierdzenie ze strony Netfliksa. Jeśli sequel powstanie, najprawdopodobniej trafi od razu na platformę streamingową, podobnie jak pierwsza część.

Tytuł filmu Potrójna granica
Gatunek Film akcji / Thriller
Obsada Charlie Hunnam, Garrett Hedlund, Pedro Pascal, Oscar Isaac
Reżyseria J.C. Chandor
Premiera pierwszej części 2022

Podsumowanie

Potrójna granica: powstanie sequel? Charlie Hunnam łączy siły z Netfliksem

Film "Potrójna granica" spotkał się z zainteresowaniem widzów Netfliksa, choć nie osiągnął spektakularnego sukcesu na miarę największych hitów platformy. Główny aktor Charlie Hunnam ujawnił jednak, że trwają prace nad sequelem produkcji. Hunnam wyraził nadzieję, że projekt dojdzie do skutku, gdyż wciąż ma wiele do powiedzenia na temat losów byłych żołnierzy, którzy po latach służby postanowili okraść kartel narkotykowy.

Scenariusz drugiej części "Potrójnej granicy" jest obecnie we wczesnej fazie rozwoju. Nie wiadomo jeszcze, kiedy ruszą zdjęcia i kiedy ewentualny sequel trafi na platformę Netflix. Jeśli jednak film powstanie, możemy spodziewać się powrotu głównych aktorów, w tym Garretta Hedlunda, Pedro Pascala czy Oscara Isaaca. Wszyscy oni entuzjastycznie podchodzą do kontynuacji opowieści o losach byłych komandosów.

W sequelu być może poznamy więcej szczegółów na temat przeszłości bohaterów, ich wojskowej kariery i powodów, dla których zdecydowali się złamać prawo. Charlie Hunnam nie tylko zagra główną rolę w kontynuacji, ale będzie pełnił funkcję producenta sequela. Aktor zapowiada, że projekt pomoże lepiej zrozumieć trudną sytuację weteranów po zakończeniu służby wojskowej.

Przyszłość sequela "Potrójnej granicy" stoi pod znakiem zapytania, jednak zarówno aktorzy, jak i twórcy mają nadzieję, że druga część historii byłych komandosów wkrótce trafi na Netflixa. Pozostaje cierpliwie czekać na oficjalne potwierdzenie tych planów przez platformę streamingową.

Najczęstsze pytania

Na razie nie ma pewności, czy faktycznie powstanie sequel Potrójnej granicy. Główny aktor Charlie Hunnam ujawnił, że trwają prace koncepcyjne nad drugą częścią i jest on producentem potencjalnego sequela. Projekt jest jednak na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie tych planów przez platformę Netflix.

Jeśli powstanie sequel, możemy spodziewać się powrotu głównych aktorów z pierwszej części, czyli Charliego Hunnama, Garretta Hedlunda, Pedro Pascala oraz Oscara Isaaca. Wszyscy oni entuzjastycznie podchodzą do kontynuacji opowieści o losach byłych komandosów okradających kartel narkotykowy.

Twórcy zapowiadają, że w kontynuacji moglibyśmy poznać więcej szczegółów na temat przeszłości głównych bohaterów, ich wojskowej kariery oraz powodów, dla których zdecydowali się złamać prawo. Być może poznamy też dalsze losy byłych komandosów po napadzie na kartel narkotykowy.

Na razie trudno oszacować, kiedy mógłby pojawić się ewentualny sequel Potrójnej granicy. Scenariusz drugiej części jest we wstępnej fazie przygotowań. Nawet jeśli Netflix zdecyduje się na realizację sequela, na jego premierę będziemy musieli poczekać najwcześniej za 2-3 lata.

Film Potrójna granica jest obecnie dostępny do obejrzenia na platformie streamingowej Netflix, gdzie zadebiutował w 2022 roku. Aby obejrzeć produkcję, wymagany jest więc aktywny abonament Netfliksa.

5 Podobnych Artykułów

  1. 10 kontrowersyjnych filmów, które wywołały burzę w świecie kinematografii
  2. Angela bassett w negocjacjach z lucasfilm o nowej roli w Gwiezdne Wojny
  3. McGregor Forever - ciekawy nowy serial dokumentalny z 2023 roku. Recenzja
  4. Zabić Ból - recenzja nowego serialu sensacyjnego z 2023 roku
  5. Venom 3 - przewidywania fanów dotyczące złoczyńcy!
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Sylwia Kowalska
Sylwia Kowalska

Witajcie w moim kolorowym świecie filmowych emocji! Jestem prawdziwą cinéphile, uwielbiam zanurzać się w krainach wyobraźni reżyserów, odkrywać nowe światy na ekranie. Na moim blogu podzielę się z Wami moimi niebanalnymi spostrzeżeniami o kinie, rzucając światło na subtelną grę aktorów i głębię fabuły. Przygotujcie się na uczucia, bo razem przemierzamy klisze i arthouse'owe klejnoty!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły